PINCE CALL 2021 PÁLYÁZAT!

Publikáció: 2020. augusztus 25. kedd

Az elmúlt évek pozitív tapasztalataiból kiindulva, a 2021-es évre újra meghirdetjük nyílt pályázatunkat kiállítás megrendezésére a PINCE terébe. A pályázat célja, hogy kiállítási és bemutatkozási lehetőséggel segítse a fiatal, feltörekvő képzőművészeket és hallgatókat.

A pályázók köre minden olyan fiatal képzőművész, hallgató vagy kurátor, aki meghatározott projekttel vagy kiállítási tervvel rendelkezik. A pályázatot továbbá leadhatja művészpáros is, valamint csoportos kiállítás megszervezésére is van lehetőség. A kiállítások megszervezésére anyagi támogatást nem tudunk biztosítani, de minden másban igyekszünk majd a kiállítók segítségére lenni.

Jelentkezés:

EN:
After the last years’ good experiences, we are delighted to invite submissions for organizing exhibitions in PINCE exhibition space in 2021. Our aim is to help emerging artists and art students to introduce themselves to the Budapest art scene.

We are seeking emerging artists, art students, and curators, who have a certain plan for (solo or group) exhibition. From the present open call, it will be chosen 6 projects of exhibition. The decisions are made by the group of PINCE. Artists who are accepted will need to be able to fund their own projects, but they can count on our help in any other way.

Apply here:

ITDK őszi forduló 2020

November 25-én lezajlott az ITDK őszi fordulója

ITDK őszi forduló 2020

Kortárs Hangon Nemzetközi Irodalmi pályázat

NYÍLT NAP

FELVÉTELRŐL A JANUÁRI VIRTUÁLIS NYÍLT NAPUNK

NYÍLT NAP

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS!

Creative Arts Festival ( JICAF) Term of Reference (TOR)

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS!

A kortárs fotográfia intézményrendszere

Csizik Balázs fotográfus online előadása

A kortárs fotográfia intézményrendszere

Már látogatható a XXVIII. Miskolci Grafikai Triennálé. Az ünnepélyes díjátadó július 25-én 11.00 órakor lesz, ahol többek között a VMI által alapított díj is átadásra kerül!

A VMI négy oktatója, Csontó Lajos, Kótai Tamás, Orosz Csaba, Zéman Zoltán, és két hallgatója, Bíró Gergő, Tóth Vivien is részt vesz a kiállításon

FELHÍVÁS A XXV. MISKOLCI TÉLI TÁRLATRA

A Herman Ottó Múzeum – Miskolci Galéria 2020. decemberében rendezi meg a jubileumi, XXV. Miskolci Téli Tárlatot.

FELHÍVÁS A XXV. MISKOLCI TÉLI TÁRLATRA

UTASÍTÁS RENDKÍVÜLI TANÍTÁSI SZÜNETRŐL

A koronavírus elleni védekezés érdekében hozott kormányrendelet kapcsán az Eszterházy Károly Egyetem rendkívüli tanítási szünetet rendel el.

UTASÍTÁS RENDKÍVÜLI TANÍTÁSI SZÜNETRŐL

Télűző maszkégetés