Szigeti G Csongort oktatónkat a Lyceum Pro Scientis Alapítvány Eszterházy Károly Egyetemért díj ezüst fokozatával tüntették ki

Publikáció: 2018. december 23. vasárnap

A 2018. december 20-án megtartott évzáró egyetemi ünnepségen Szigeti G Csongort, a Média és Design Tanszék oktatóját a Lyceum Pro Scientis Alapítvány Eszterházy Károly Egyetemért díj ezüst fokozatával tüntették ki. GRATULÁLUNK!

Részlet a méltatásból: \"Szigeti G Csongor lassan egy évtizede erősíti a Vizuális Művészeti Intézet oktatói gárdáját. Mindvégig, mind oktatási, mind szakmai munkájában felelőségteljesen és kiválóan teljesített. Kiemelt figyelmet fordít az oktatásfejlesztésre, folyamatos innovatív ötleteivel, terveivel, gyakorlati és elméleti munkájával lendíti előre a tanszéken és az intézetben folyó munkát. Emellett számos társadalmi többletfeladat is végez, országos és külföldi szakmai körökben jó hírét keltve az intézménynek. Tervezőművészként és kortárs képzőművészként is igen aktív, mindkét területen folyamatosan jelen van hazai és nemzetközi területen. Intenzív jelenlétével, a kortárs vizualitásban betöltött szerepével és ismertségével a hallgatók felé is követendő példát mutat.\"

Fotó: Szántó György

A hír weboldala: https://bit.ly/2Rh1TLm
További képek az ünnepségről: https://bit.ly/2GxIHVw

#szigeticsongor #VMIsiker
#vizualismuveszetiintezet
#visualartsinstitute #mediadesigneger
#vmieger #madeineger #madeinvmi #unieger

Nyílt Nap és felvételi konzultációs lehetőség

2021. január 28. csütörtök 17 óra

Nyílt Nap és felvételi konzultációs lehetőség

VMI 2020 Diplomakatalógus

Elkészült a VMI 2020-as diplomakatalógusa!

VMI 2020 Diplomakatalógus

MAMA

Az egri Tervezőgrafika MA szakos hallgatóink bemutatják féléves munkáikat!

MAMA

BABA

Tervezőgrafika BA (Animáció/Grafika/Web) PREZI

BABA