Art unboxed - megbontjuk a rendet 8 / A MODEM eseménye /

március 12, péntek, 17:00 UTC+01

Díj: ingyenes

Nyilvános Bárki a Facebookon vagy azon kívül

Művészeti praxisuk mellett mindketten a hazai vizuális nevelés meghatározó alakjai, évek, sőt évtizedek óta foglalkoznak művészetpedagógiával, és a Debreceni Nemzetközi Művésztelepen is részt vettek, ugyanabban az évben. Mivel az elmúlt években a Modemben is kiemelt szerepet szánunk a művészetpedagógiának, különösen várjuk az e heti beszélgetést. Kíváncsiak vagyunk, mostani vendégeink hogyan és milyennek látják a kortárs művészet helyzetét az oktatás különböző szintjein. Szabics Ágnessel és Orosz Csabával pénteken 17 órától a Modem nevében Don Tamás és Koroknai Edit beszélget. A program élőben követhető a Modem facebook oldalán.
A beszélgetés-sorozat ingyenes, de köszönettel vesszük, ha jelképes összegű Modem-jeggyel minél többen támogatják a munkánkat.
A támogatójegy (200 forintos áron) elérhető az alábbi linken: https://modemart.jegy.hu/program/modem-

Dr. Lili Boros PHD: Lajos Vajda and the Russian Idea of Universalism

Dr.Boros Lili PHD művészettörténész, egyetemi docens tanulmánya az Art East / Central online kiadványban

Dr. Lili Boros PHD: Lajos Vajda and the Russian Idea of Universalism

EGERVÁRI JÚLIA: KÖRNYEZETI SZEMPONTOK ÉS VIZUÁLIS NEVELÉS: TERMÉSZETMŰVÉSZETI PROJEKTEK

„VADON – VÁROS – VIRTUÁLIS VALÓSÁG: KÖRNYEZETESZTÉTIKAI KÖZELÍTÉSEK” ON-LINE KONFERENCIA

"Emancipáció - tegnap és ma"

Megjelent a Performativitás Kutatócsoport utolsó tanulmánykötete.

"Emancipáció - tegnap és ma"

FUGA mikrokozmosz 271: Széplaky Gerda,

Széplaky Gerda filozófus, esztéta a performativitásról

FUGA mikrokozmosz 271: Széplaky Gerda,