Balázs Kata oktatónk tanulmánya Várnagy Tibor fotográfiáiról

2019. március 31. vasárnap

Az acb ResearchLab kiadásában megjelent a Várnagy Tibor. Fényképek kamera nélkül 1985-1993 című kötet a művész Tévé, Tűz, Malevics – Fényképek kamera nélkül c. kiállításához kapcsolódóan (acb Attachment, kurátor: Fenyvesi Áron). A kötetben olvasható Balázs Kata művészettörténész, a Vizuális Művészeti Intézet oktatójának tanulmánya, amely Várnagy alkotásait helyezi a kamera nélkül készült, kísérleti fotográfia tágabb hazai és nemzetközi kontextusába.

#visualartsinstitute #vizualismuveszetiintezet #publication #publikacio #vmiajanlo

Oktatónk, Dr. Boros Lili tanulmánya Vajda Lajosról

Megjelent intézetünk oktatója, Dr. Boros Lili tanulmánya Vajda Lajosról a Világok között című kiállítás katalógusában.

Oktatónk, Dr. Boros Lili tanulmánya Vajda Lajosról

Balázs Kata oktatónk az Artmagazin különszámában

A VMI oktatója, Balázs Kata művészettörténész több szöveg szerzőjeként szerepel az Artmagazin januárban megjelent Nyolcvanas évek-különszámában, amelynek szerkesztésében is részt vett.

Balázs Kata oktatónk az Artmagazin különszámában

A 18. Mezőszemerei Nyílt Tér Művésztelep kiállítása

Széplaky Gerda, filozófus, esztéta, intézetünk oktatója nyitotta meg a Nyílt Tér Művésztelep kiállítását

A 18. Mezőszemerei Nyílt Tér Művésztelep kiállítása