Balázs Kata oktatónk tanulmánya Várnagy Tibor fotográfiáiról

2019. március 31. vasárnap

Az acb ResearchLab kiadásában megjelent a Várnagy Tibor. Fényképek kamera nélkül 1985-1993 című kötet a művész Tévé, Tűz, Malevics – Fényképek kamera nélkül c. kiállításához kapcsolódóan (acb Attachment, kurátor: Fenyvesi Áron). A kötetben olvasható Balázs Kata művészettörténész, a Vizuális Művészeti Intézet oktatójának tanulmánya, amely Várnagy alkotásait helyezi a kamera nélkül készült, kísérleti fotográfia tágabb hazai és nemzetközi kontextusába.

#visualartsinstitute #vizualismuveszetiintezet #publication #publikacio #vmiajanlo

A 18. Mezőszemerei Nyílt Tér Művésztelep kiállítása

Széplaky Gerda, filozófus, esztéta, intézetünk oktatója nyitotta meg a Nyílt Tér Művésztelep kiállítását

A 18. Mezőszemerei Nyílt Tér Művésztelep kiállítása