Könyvbemutató

Publikáció: 2020. február 10. hétfő

A Performativitás Kutatócsoport tagjainak közelmúltban megjelent műveit neves szakemberek mutatják be – az Emancipáció című konferencia keretében.

Kusper Judit: „Eltört a kis tükör”
A könyvet bemutatja: Onder Csaba irodalomtudós, filozófus

Széplaky Gerda: Sötét és néma. Filozófiai esszék – irodalomról, filmről, képzőművészetről
A könyvet bemutatja: Deczki Sarolta irodalomkritikus, filozófus

Helyszín: Eger, Eszterházy Károly Egyetem, Eszterházy tér 1. Líceum, 214-es terem

ITDK őszi forduló 2020

November 25-én lezajlott az ITDK őszi fordulója

ITDK őszi forduló 2020

Kortárs Hangon Nemzetközi Irodalmi pályázat

NYÍLT NAP

FELVÉTELRŐL A JANUÁRI VIRTUÁLIS NYÍLT NAPUNK

NYÍLT NAP

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS!

Creative Arts Festival ( JICAF) Term of Reference (TOR)

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS!

A kortárs fotográfia intézményrendszere

Csizik Balázs fotográfus online előadása

A kortárs fotográfia intézményrendszere

PINCE CALL 2021 PÁLYÁZAT!

PINCE CALL 2021

PINCE CALL 2021 PÁLYÁZAT!

Már látogatható a XXVIII. Miskolci Grafikai Triennálé. Az ünnepélyes díjátadó július 25-én 11.00 órakor lesz, ahol többek között a VMI által alapított díj is átadásra kerül!

A VMI négy oktatója, Csontó Lajos, Kótai Tamás, Orosz Csaba, Zéman Zoltán, és két hallgatója, Bíró Gergő, Tóth Vivien is részt vesz a kiállításon

FELHÍVÁS A XXV. MISKOLCI TÉLI TÁRLATRA

A Herman Ottó Múzeum – Miskolci Galéria 2020. decemberében rendezi meg a jubileumi, XXV. Miskolci Téli Tárlatot.

FELHÍVÁS A XXV. MISKOLCI TÉLI TÁRLATRA

UTASÍTÁS RENDKÍVÜLI TANÍTÁSI SZÜNETRŐL

A koronavírus elleni védekezés érdekében hozott kormányrendelet kapcsán az Eszterházy Károly Egyetem rendkívüli tanítási szünetet rendel el.

UTASÍTÁS RENDKÍVÜLI TANÍTÁSI SZÜNETRŐL